Szkolenia dla Studentów sem. XI kierunku weterynaria

W dniach 15-20.12.2020 r. odbywa się rekrutacja na szkolenia dla studentów XI semestru studiów na kierunku weterynaria w ramach projektu nr POWR.03.05.00-00-Z310/17
pn. „Program Rozwojowy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie” (Zadanie 5.)

Oferowane szkolenia:
- Kurs groomerski podstawowy (szkolenie na miejscu)
- LC-MS - Chromatografia cieczowa sprzężona ze spektrometrią mas (szkolenie na miejscu)
- Schorzenia ortopedyczne u psów i kotów – od rozpoznania do leczenia (szkolenie na miejscu)
- Zarządzanie i marketing w zakładzie leczniczym dla zwierząt (szkolenie on-line)

Szkolenia odbędą się w styczniu i w lutym 2021 r.

Wypełniony i podpisany Formularz zgłoszeniowy wraz ze Zgodą na przetwarzanie danych osobowych zwykłych można przesyłać na adres mailowy: joanna.wojtacka@uwm.edu.pl

W tytule wiadomości należy wpisać: SZKOLENIE_imię i nazwisko osoby zgłaszającej się

Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z adresów e-mail z domeną student.uwm.edu.pl

REGULAMIN SZKOLEŃ