Harmonogram rekrutacji (kierunek bioinżynieria produkcji żywności) 17.12.2019 - 9.01.2020

Harmonogram rekrutacji:

1) Rekrutacja rozpoczyna się 17.12.2019 r (wtorek) i będzie trwać do 9.01.2020 r. (czwartek). Rekrutacja będzie prowadzona zgodnie z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa, który można pobrać tutaj
2) W okresie rekrutacji należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Można je pobrać w zakładce "dokumenty rekrutacyjne". Przy wypełnianiu formularza należy podać numer albumu oraz adres e-mail w systemie USOS.
3) Wymienione dokumenty należy dostarczyć do pokoju 233 A w godzinach 8.00 - 14.00 (sekretariat Katedry Biochemii i Biotechnologii Zwierząt, inż. Ewa Lobert).
4) Każdy złożony wniosek zostanie poddany ewidencji. Każdemu ze składających zostanie przekazane potwierdzenie złożenia wniosku.
5) Listy osób zakwalifikowanych do wsparcia oraz listy rezerwowe zostanią ogłoszone 10.01.2020 r. (piątek)
6) Odwołania należy składać do 14.01.2020 r. (wtorek).