Ogłoszenie
dla Studentów Wydziału Medycyny Weterynaryjnej
o rozpoczęciu rekrutacji do Projektu
W ramach Projektu nr POWR.03.05.00-00-Z310/17 pn. ,,Program Rozwojowy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie’’ rozpocznie się realizacja II edycji zadania 5: „Warsztaty dla studentów/ek WMW”.
Warsztaty obejmują szkolenie z zakresu:
* Metodologii i interpretacji cytologicznej biopsji cienkoigłowej
* Endoskopii małych zwierząt
* Diagnostyki klinicznej chorób przeżuwaczy
* Weterynarii sądowej
* Techniki USG
* Onkologii weterynaryjnej
w wymiarze 16 godzin realizowanych w ciągu dwóch do 4 dni dla 10 osób (w przypadku dużej liczby zgłoszeń istnieje możliwość utworzenia dwóch grup).
Warsztaty skierowane są do studentów którzy ukończyli ósmy semestr studiów a rekrutacja będzie się odbywała zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa. Zajęcia prowadzone w języku angielskim.
Przebieg rekrutacji
Termin prowadzenia naboru: 04.12-10.12.2019 r.
Miejsce składania dokumentacji: Pokój 041, Laboratorium Genomiki i Transkryptomiki, (dr Małgorzata Chmielewska-Krzesińska)
Dokumentacja: wypełnione Formularze zgłoszeniowe (Zał.1.FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WMW) i Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zwykłych (Zał.2.ZGODA PRZETWARZANIE DANYCH WMW).
Dokonanie wyboru uczestników Projektu: zatwierdzenie listy rankingowej osób zakwalifikowanych przez Komisję Rekrutacyjną w terminie do 3 dni od dnia zakończenia rekrutacji. Osoby zakwalifikowane do projektu odbędą spotkania z Doradcą zawodowym przed oraz po Warsztatach (termin zostanie wskazany po rekrutacji).
Osoby zakwalifikowane do Projektu zobowiązane są do podpisania następujących dokumentów w terminie określonym przez Koordynatora: Oświadczenia Uczestnika Projektu , Deklaracji uczestnictwa w projekcie , Kwestionariusza osobowego oraz Umowy.
Regulamin Rekrutacji i uczestnictwa w Projekcie oraz pozostałe dokumenty dotyczące Projektu (załączniki) można pobrać ze strony internetowej www.zpr.uwm.edu.pl.
NAJBLIŻSZE WARSZTATY:
ONKOLOGIA WETERYNARYJNA. Odbędą się w terminie 16.12.2019-19.12.2019 r. (po 4 godziny dziennie, ustalane na bieżąco z prowadzącym)
Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: Onkologia wprowadzenie, Znaczenie “stopniowania” nowotworów w medycynie weterynaryjnej, Nowotwory gruczołu mlekowego psa, Immunonkologia, Model psi w walce z nowotworami: rola onkologii porównawczej w badaniach and rakiem sutka I prostaty człowieka.
Z poważaniem
dr Małgorzata Chmielewska-Krzesińska
Asystent Koordynatora szkoleń i warsztatów na WMW