Stan ten obowiązuje do 11 kwietnia 2020 roku

WNIOSEK O PRZYZNANIE STYPENDIUM NAUKOWEGO W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

Termin składania wniosków - 07.10.2019

Miejsce składania wniosków - Dziekanat Wydziału Biologii i Biotechnologii, ul. Michała Oczapowskiego 1A, 10-719 Olsztyn

Na rok akademicki 2019/2020 Doktorant składa wniosek w formie podpisanego wydruku wraz z wydrukowanym załącznikiem Nr 1
i załącznikiem Nr 2. Dokumentacja osiagnięć przedkładanych we wniosku powinna być dołączona w postaci zapisu na płycie CDR.

Wniosek o przesłanie stypendium naukowego

Załącznik 1. Sprawozdanie z realizacji zadań badawczych, uwzględniający osiągnięcie "kamieni milowych"

Załącznik 2. Lista osiągnięć naukowych